Gyors
Gyorsasági szakasz után
Gyors | Gyorsasági neve | Hossza (km) | Idő | Sorrend ezen szakaszon | Kül.elsőtől (s/km) |
Átlagsebesség | Sorrend ezen szakasz után | Össz. idő | Kül.elsőtől | Büntetés |
12 | Puget-Theniers - La Penne 1 | 12.93 | 00:17:18.1 | 65. |
00:08:30.5 39.48 |
44.84 | 65. | 00:17:18.1 | 00:08:30.5 | |
13 | Briançonnet - Entrevaux 1 | 14.31 | 00:18:47.8 | 62. |
00:07:18.2 30.62 |
45.68 | 62. | 00:36:05.9 | 00:15:48.0 | |
14 | Puget-Theniers - La Penne 2 | 12.93 | 00:14:00.7 | 62. |
00:05:18.1 24.60 |
55.37 | 62. | 00:50:06.6 | 00:21:01.5 | |
15 | Briançonnet - Entrevaux 2 (Power Stage) | 14.31 | 00:16:53.4 | 61. |
00:05:57.2 24.96 |
50.83 | 61. | 01:07:00.0 | 00:26:58.2 |
Információ
Dátum és idő | Gyors | Információ |
Nincs elérhető információ |