Gyors
Gyorsasági szakasz után
Gyors | Gyorsasági neve | Hossza (km) | Idő | Sorrend ezen szakaszon | Kül.elsőtől (s/km) |
Átlagsebesség | Sorrend ezen szakasz után | Össz. idő | Kül.elsőtől | Büntetés |
12 | Puget-Theniers - La Penne 1 | 12.93 | 00:10:47.7 | 44. |
00:02:00.1 9.29 |
71.87 | 44. | 00:10:47.7 | 00:02:00.1 | |
13 | Briançonnet - Entrevaux 1 | 14.31 | 00:13:16.6 | 24. |
00:01:47.0 7.48 |
64.67 | 30. | 00:24:04.3 | 00:03:46.4 | |
14 | Puget-Theniers - La Penne 2 | 12.93 | 00:10:08.9 | 35. |
00:01:26.3 6.67 |
76.45 | 33. | 00:34:13.2 | 00:05:08.1 | |
15 | Briançonnet - Entrevaux 2 (Power Stage) | 14.31 | 00:13:00.0 | 29. |
00:02:03.8 8.65 |
66.05 | 31. | 00:47:13.2 | 00:07:11.4 |
Információ
Dátum és idő | Gyors | Információ |
Nincs elérhető információ |